Öğrencilere Hedef Büyüten Seminer

Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan seminerinde öğrencilerin hem yüreklerine dokundu hem de geleceklerine dair yeni bir ruh kazandırdı. Aslanhan, hedefi olmayan bir insanın başarılı olması imkansız olduğunu hatırlattı. İmam hatip neslinin sadece Mardin’in, Türkiye’nin değil dünyanın kendilerini beklediğini işaret etti.

Ogrencilere-Hedef-Buyuten-Seminer-26449

Önder İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneğinin kurmuş olduğu Öncü Gençlik Spor Kulübü Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan’la Mardin’deki imam hatip öğrencilerin geleceğine dair ışık tutmak için bir seminer düzenledi.
Kızıltepe İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği KİMDER’in organize ettiği seminer büyük bir katılımla Artuklu Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

İNTERNET VE CEP TELEFONUN TEHLİKELERİNİ ANLATTI

Eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan Seminer süresince kötü arkadaşın sonuçlarını, internetin ve cep telefonunun doğru kullanımını ve tehlikelerini tekrar hatırlattı. Yapılan seminerlerin sadece bir kişi için yollara çıkılarak yapıldığını, bu kişinin almış olduğu seminerdeki ruhundan etkilenerek geleceğine yeniden yön vereceğine inandığını dile getirdi.
Seminerde işlenen konuları merakla dinleyen öğrenciler, öğretmenler ve protokol seminer sonunda ayakta alkışlayarak tebriklerini dile getirdiler.

Seminer sonunda öğrenciler seminerde geçen konularda sorulan soruları bilenlere hediyeler verildi. Program sonunda günün anlamına özel plaket takdimi ile program son buldu.