Kişisel Gelişim Uzamanı ve Yazar Sıtkı Aslanhan Öğrencilerle Buluştu

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli ODTÜ Geliştirme Vakfı Koleji işbirliği ile hazırlanan Kariyer Günleri Kapsamında kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Sıtkı Aslanhan öğrencilerle bir araya geldi.

Denizli Servergazi İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Mustafa Vural, Sıtkı Aslanhan, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı açılış konuşmasında “ Değerli hocama içtenlikle teşekkür ediyorum. Denizli olarak eğitim öğretim yılı başından bu yana teknoloji bağımlılığı ile mücadele ediyoruz. Ama bu sadece ilimizin değiş ülkemizin meselesidir. Keşke sizler telefonu bırakıp kitap okuyabilseniz. Başarının anahtarı sizin elinizde. Algı kitap okumakla gelişir. Değerli hocamızın dediği gibi bu günü milat olarak kabul edin ve çok çalışın. Hedefinizi belirleyin çok çalışın ve okuyun. Milletine faydalı anne-baba ve vatan-bayrak sevgisi ile dolu gençler olunuz. Hepinize başarılar dilerken değerli hocamıza da teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Programda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli eğitimine yaptığı bu güzel katkılardan dolayı Sıtkı Aslanhan’a plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.