İŞKUR’dan 1.Kariyer Gününde 7 Ödül

Çalışma ve İş Kurumu Kilis İl Müdürlüğü ile Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü arasında Ortaklaşa 1.Kariyer Günü Düzenlendi.

kariyer-kapak-b7c151f9

Kariyer gününün  açılışına ve ödül törenine, Kilis Vali Yardımcısı, Sayın Hakan EZGİ,Kilis 7 Aralık Üniverersitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İsmail Güvenç ve Rektör Yardımcısı  Sayın Prof. Dr. Osman Türer, Çalışma ve İş Kurumu Kilis İl Müdürü Mehmet Emin YÜCEKAYA ile birlikte İşkur İl Müdür Yardımcısı  Ökkeş ZAHTEROĞULLARI, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik personelleri, öğrenciler Kilisli İşçi ve İşverenler ile birlikte  İşkur personelleri’de katıldı.

 

Düzenlenen programda İstihdama Katkı sağlayan Kiliste Faaliyet gösteren 7 adet iş yerine bunlardan  Yükseliş İnşaat, Emin İnşaat, Bayteks, Dekstar. Nalçacı İnşaat, Tuğçe Yemek Ltd Şti ve İkram Grup Gübre  Ltd Şti.’ne  Vali Yardımcısı Sayın Hakan EZGİ ve Kilis 7 Aralık Üniverersitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İsmail Güvenç tarafından Teşekkür Belgeleri verildi.

7 Aralık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman TÜRER, Çalışma ve İş Kurumu Kilis İl Müdürü Mehmet Emin YÜCEKAYA, Çalışma ve İş Kurumu Kilis İl Müdür Yardımcısı Ökkeş ZAHTEROĞULLARI, Kilis Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah ALDEMİR ve üniversite öğretim görevlileri ile İŞKUR kurum çalışanları ile çok sayıda öğrenci Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı ASLANHAN’ın sunumunu alkışlarla izlediler.