Göle’de Sıtkı Aslanhan Semineri

Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğu’nun konuğu olarak Göle’ye gelen Kişisel Gelişim Uzmanı Yazar Sıtkı Aslanhan; biri öğrencilere, diğeri ailelere olmak üzere iki seminer verdi.

sıtkı

YİBO Konferans Salonun da düzenlenen semire öğrenciler, öğretmenler, Şube Müdürleri İle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Özalp ve Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Müdür Özalp;eğitimin önemine vurgu yaparak önümüz de ki Üniversite sınavlarda başarılı olmanız için bu tür etkinlikler yapacaklarını söyleyerek kısa bir konuşma yaparak sözü Başkan İsmailoğlu’na bıraktı.
İsmailoğlu; Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’a, İstanbul’dan kalkıp Göle’mize geldiği için teşekkür ederek öğrencilere,”sizlerden çok şey bekliyoruz, sizler bizim, Göle’mizin ve ülkemizin geleceğisiniz. Sizleri bilgiyle donanımlı olarak Üniversitelere gönderirsek mutlu olacağız.”

LONDRA NEYSE GÖLE DE AYNI DEĞERDEDİR..!

”Sizleri önemsiyoruz, sizler bizim için önemlisiniz. Londra neyse Göle’de aynı değerdedir. bilgiye ulaşmak dünya ulaşmakla eş değerlidir. Bilgiyle donanmak, iradesi güçlü, hayata bakışımız ve hayatı nasıl kuracağınızla anlam bulacaktır. Gençler bizler dinamiklerimiz ve kültürümüzle donatılırsak, onlar bizlerden daha zeki daha akıllı ve kültürlü değiller.” diyişi Göleli öğrencilerin coşkusuna vesile oldu.

İki saatten fazla kürsü de kalan Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, kişilik gelişimi, hayata gülümsemeyle bakmayı,okul ve aile arası iletişim ve motivasyon, Duyarlı gençlik, İnsan ve çocuk psikolojisi, etkili iletişim ve öğrenci,öğretmen ve okul ile bilgiyle donanım konusunda bir çok konuda güçlü anlatımı olayları karikatürize ederek vücut dile anlatımı ile ilgi topladı.

ANNE VE BABALARA BELEDİYE KÜLTÜR SALONU’NDA İKİNCİ SEMİNER..!

Göle de yoğun karın yağması ile Belediyenin ev sahipliğin de başlayan seminere; Göle Kaymakamı Zafer Oktay, Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Jandarma komutanı Serdar Kanger, Emniyet müdürü M Özgür Nevruz,Milli Eğitim müdürü Mevlüt Özalp, Ak Parti ilce başkanı İlhan Gültekin, okul müdürleri ile aileler katıldı.

Göle Belediyesi Konferans Salonun da 8 de başlayan seminerin açılış konuşmasını yapan Başkan İsmailoğlu; Öğrencilerimiz ve halkımız için bu tür sosyal ve kültürel etkinlikleri yapacaklarını söyleyerek konuklara hoş geldiniz diyerek Yazar Sıtkı Aslanhan’a teşekkür etti.

Aynı anlatım ve performansı ile anne -baba ve çocuklar arasındaki iletişimi üzerine semiren veren Aslanhan, yaşanmış Dünya ve Ülkemizdeki anekdotlarla hoş ve gülümseyen bir yan bıraktı.

Seminer bitimin de dışar da yağan Göle karını gören Yazar Sıtkı Aslanhan, şaşkınlığını gizlemese de hatıra resimleri çekerek sosyal medya üzerinden paylaştı.

Göle Kaymakamı Zafer Oktay ise ”Sen Gölenin neyini gördün..!” Göle’nin türküsünü hatırlattı.