Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN Palu/Elazığ’da

Palu Kaymakamlığı, Palu Belediyesi, Palu Kalkınma Tanıtma ve Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen “Bilinçli Aile, Duyarlı Genç” programı gerçekleştirildi.

sitki_tasel

Eğitim konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde konferans, seminer ve radyo programları gerçekleştiren kişisel gelişim uzmanı Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN Palu’da öğrenci ve veliler için seminer verdi.

Palu Kaymakamlığı, Palu Belediyesi, Palu Kalkınma Tanıtma ve Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından düzenlenen “Bilinçli Aile, Duyarlı Genç” programının ilk seansı öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirildi. Balkon AVM Toplantı Salonundaki konferansa Kaymakam Mehmet ÖZTÜRK, Kovancılar Kaymakamı Hasan GÜNDOĞDU, Belediye Başkanı Mehmet Sait DAĞOĞLU, Kovancılar Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet KAYAOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir ŞAŞTIM, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, Fırat Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Fatih ÖZEK, Kovancılar Milli Eğitim Müdürü Murat KAYA öğretmenler ve binin üzerinde ortaokul ve lise öğrencisi katıldı. Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN öğrencilere yönelik moral motivasyon ve hedef belirleme ile ilgili bilgiler verdi.

“Bilinçli Aile, Duyarlı Genç” Programının ikinci oturumu velilere yönelik yapıldı. Sıtkı ASLANHAN çocuğun başarısında anne ve babanın rolü hakkında konuşarak çocuk yetiştirmede anne ve babaların hataları hakkında önemli bilgiler verdi. Beğeni ile takip edilen konuşmanın sonunda Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN’a hediye takdimi yapıldı. Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZTÜRK de yaptığı konuşmada çocuğun başarısında anne ve babanın büyük rolü olduğunu belirterek bu tür bilgilendirme seminerlerinin anne babalara yol gösterici olduğunu dile getirdi.

Sunumundan dolayı Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN’a teşekkür etti.