Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN Çankırı’da

“Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız bilin ki zaten çoktan kaybetmişsinizdir. Başarı, ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir. Hayatın içine girmeye, hayatla mücadele etmeye başladığınızda, kendi küçük hayatınızdan, dünyanızdan dışarıya çıkıp olaylara baktığınız zaman göreceksiniz ki, başarı ancak istediğin takdirde geliyor.” Sıtkı ASLANHAN

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Birlikte Başaracağız” isimli eğitim semineri iki ayrı program halinde öğrencilere ve öğretmenlere Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN tarafından gerçekleştirildi. Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN tarafından 02.11.2017 tarihinde Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Konferans Salonu’nda 12. Sınıf öğrencilerine “Sınav Motivasyonu ve Kaygısı”, öğretmenlere ise eğitim üzerine seminer gerçekleştirildi.

Programa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Turgut ÜNAL, Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul/kurum idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katılmıştır. Seminerin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Turgut ÜNAL, “ilimizde anlamlı bir buluşmaya ev sahipliği yapmaktayız. Bizlerin emaneti olan yarınlarımız, geleceğimizin teminatı gençleri hayata hazırlamak ve bir ufuk kazandırmak üzere bu motivasyon seminerini düzenledik. Bu semineri düzenlemekteki amacımız gençlerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanması, değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunulması ve ilimizde sosyal kültürel faaliyetleri arttırarak eğitim adına kazanımlar sağlanmasıdır.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Turgut ÜNAL değerli ve kıymetli vakitlerini ilimize ayırarak yönetici, öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya gelen Sayın Sıtkı ASLANHAN hocamıza, seminer programımızı onurlandıran ilimiz eğitim kurumları yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkürlerini iletti.