Aslanhan Mersin Sağlık-Sen’de

Sağlık-Sen Mersin şubesi eğitim etkinlikleri kapsamında Sıtkı ASLANHAN ile “HAYATA GÜLÜMSE” programında sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Programda Mehteran gösterisi ve Sıtkı ASLANHAN hocanın sunumu yoğun ilgi gördü. Programa Ak Parti Mersin Milletvekilimiz Sayın Hacı ÖZKAN, Memur-Sen İl Başkanı Abdulla ÇELİK, Sağlık-Sen Osmaniye Şube Başkanı Muhittin ÇENET, bir çok kurum amiri, sağlık çalışanları ve geleceğimizin teminatı olan gençler katıldı.

Şube Başkanımız Hasan ÖZER konuşmasında:
“Öncelikle ülkemizin Güney sınırında yürüttüğü Barış Pınarı Harekatını Sağlık-Sen Mersin Teşkilatı olarak destekliyoruz. Allahu Azimuşşan ordumuzun yar ve yardımcısı olsun.
Son yaşananlarda gösteriyor ki bölgemizde güçlü olmak zorundayız. Güçlü bir devlet olmak için toplumun tüm katmanlarının güçlü ve sağlıklı olması gerekir. Güçlü bir toplumun temelini güçlü ve sağlıklı bir aile yapısı oluşturur. Güçlü bir aile yapısının temel taşı güçlü ve sağlıklı bireylerdir. Güçlü ve sağlıklı bir bireyin yetişmesi için, bir sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya devam edeceğiz. Gelecek nesillerin eğitimi en büyük sermayemizdir.
Sıtkı ASLANHAN Hoca’nın da dediği gibi “Denizlerin derinliklerindeki inciye ulaşmak istiyorsanız, bilin ki; derinliklerde dolaşmayı göze almalısınız.”
Düşünce dünyamızın derinliklerinde farklı bakış açıları kazandıracağını düşündüğümüz programımıza katılımınızdan dolayı şimdiden teşekkür eder, iyi seyirler diler, selam ve saygılar sunarım.” dedi.