4. Osmaniye Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım Günleri’ne Üniversitemiz Ev Sahipliği Yaptı

Osmaniye Valiliği’nin himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün katkıları ve Üniversitemizin ev sahipliğinde 4. Osmaniye Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım Günleri Üniversitemiz 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan 4. Osmaniye Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım Günleri’ne başta Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun olmak üzere Osmaniye Belediye Başkan Vekili Mustafa Bukan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, SGK İl Müdürü Mücahit Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun, Kültür ve Turizm İl Müdürü Burhan Torun, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, sanayici-iş adamı, Üniversitemiz Akademisyenleri ve İdari Personeli, ilimiz lise öğrencileri ile çok sayıda Üniversitemiz öğrencileri katıldı.

4. Osmaniye Kariyer Planlama ve Meslek Tanıtım Günleri’nin öğleden sonraki bölümünde “Başarı ve Mutluluk İçin Hayata Gülümse” başlığı ile Kişisel Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan ve “Beni Nasıl Keşfedebilirim” başlığı ile Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Murat sunum yaptı.

Program Kişisel Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’a Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk; Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Murat’a ise İŞKUR İl Müdürü Ahmet Altunkaynak tarafından hediye takdim edilmesi ile sona erdi.